RodzajOpis
pdf  Regulamin internatu
pdf Regulamin stołówki
🥑🥝🍒🍏🍓🍐🍅🍍
Dnia 11.05.2022 r. społeczność internacka wzięła udział w spotkaniu z dietetykiem z Projektu zdrowie - Piła panią Iloną Józwowiak. Tematem prezentacji były zasady zdrowego odżywiania i jego wpływu na zdrowie i kondycję człowieka.
🥑🥝🍒🍏🍓🍐🍅🍍
Specjalistka w dziedzinie zdrowego odżywiania zachęcała wychowanków do spożywania pełnowartościowych posiłków oraz aktywnego trybu życia. Spotkanie upłynęło w miłej i przyjaznej atmosferze.

#internatNafty
#iloveNafta

💄💅💋Dnia 10.05.2022 r. wychowanki z internatu uczestniczyły w spotkaniu z kosmetyczką z panią Magdaleną Nowak z Salonu Urody EM. Specjalistka z zakresu kosmetologii poruszyła ważne tematy dotyczące pielęgnacji twarzy w okresie dojrzewania. Udzieliła również wiele przydatnych wskazówek dotyczących pielęgnacji cery i stosowania odpowiednich kosmetyków.

💄💅💋Spotkanie upłynęło w miłej i sympatycznej atmosferze i cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród dziewcząt.

Organizator spotkania:
Beata Mesek >wychowawca w internacie<

🎨🎨Dnia 31 marca 2022 r. otworzyliśmy w Internacie wystawę prac ❤Izy Włodarek❤. Był to debiut pod tytułem: Sztuka reprodukcji. Pop-art. Akryl na płótnie. Iza jest samoukiem. Tą techniką maluje od 2020 r. Iza jest uczennicą II klasy LOMS w Pile (pierwszą klasę kończyła w Zespole Szkół im. St. Staszica w Pile).

Ewa Białkowska <wychowawca w internacie>

W marcu 2022 r. został rozegrany ♟Internacki Turniej Warcabowy♟. Zawodnicy i zawodniczki rozegrali po kilka rund, gdzie ostatecznie wyłoniono zwycięzców. Dnia 21.03.2022 r. I miejsce i tytuł "Mistrza Internatu" zdobyła:
Justyna Kroszel, II miejsce Jakub Grygorcewicz, III miejsce Tatiana Kominiak.

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Turnieju.

Organizatorzy Turnieju:
Beata Mesek, Edward Wodyk <wychowawcy w internacie>

#internatNafty
📚👧👦📚
Dnia 22.03.2022 r. w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom wychowanki z grupy I wraz z wychowawcą Beatą Mesek wybrały się do Niepublicznego Przedszkola "Caritas" w Pile. Podczas wizyty w przedszkolu dziewczęta przeczytały dzieciom bajki pt. "Najlepszy przyjaciel kurczątek" oraz "Antylopy i krokodyl". Dzieci uważnie wysłuchały pięknych bajek o zwierzętach, a na koniec zostały obdarowane słodkim poczęstunkiem.
📚📚Czytanie bajek najmłodszym okazało się dobrym pomysłem, które dało młodzieży dużo satysfakcji i zadowolenia.