15 września 2022 r. (czwartek) 
odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas pierwszych
 

o godz. 16.30 – spotkanie z dyrekcją szkoły oraz wychowawcami w sali gimnastycznej, a następnie z wychowawcami klas w salach:

1a        p. Magdalena Urban                 sala 34 (II piętro)
1b p. Marta Gabryś sala 38 (II piętro)
1c p. Joanna Drabowicz sala 27 (I piętro)
1ch p. Alicja Kosińska sala 32 (II piętro)
 
o godz. 17.30 – spotkanie z dyrekcją szkoły oraz wychowawcami w sali gimnastycznej, a następnie z wychowawcami klas w salach:
 
1d        p. Agata Zawistowska              sala 28 (I piętro)
1e p. Anna Hoffmann - Rothe sala 21 (I piętro)
1f p. Monika Filoda sala 22 (I piętro)
1g p. Jarosław Lemanowicz sala 31 (II piętro)
 
16 września 2022 r. (piątek) 
odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas czwartych
 

o godz. 16.30 – spotkanie z dyrekcją szkoły oraz wychowawcami w sali gimnastycznej, a następnie z wychowawcami klas w salach:

4a       p. Eliza Miękczyńska sala 28 (I piętro)
4b p. Małgorzata Ochodek  sala 34 (II piętro)
4c p. Izabela Fonferek - Ławecka   sala 27 (I piętro)
4d p. Ewa Rozpłoch sala 31 (II piętro)
4e p. Joanna Mockało sala 32 (II piętro)
4f p. Maria Dembińska sala 22 (I piętro)

22 września 2022 r. (czwartek)
odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas drugich i trzecich
 

o godz. 16.30 – spotkanie z wychowawcami klas w salach:

2b p. Justyna Bohatkiewicz sala 33 (II piętro)
2c p. Krzysztof Jaros sala 15 (parter)
2d p. Magdalena Joppek sala 31 (II piętro)
2e p. Agnieszka Ossowska sala 09 (parter)
2f p. Grażyna Rawicka - Bilejczyk   sala 19 (parter)
3a       p. Aleksandra Gondek - Sujka sala 28 (I piętro)
3b p. Małgorzata Piekarska sala 38 (II piętro)
3c p. Katarzyna Włodkowska sala 14 (parter)
3d p. Magdalena Towalewska sala 22 (I piętro)
3e p. Magdalena Zadrożna sala 21 (I piętro)
3f p. Iwona Narożny sala 18 (parter)
 
Zebranie klasy 2A z wychowawcą p. Krystyną Oleksów odbędzie się w środę 28 września 2022 r. o godz. 16.30 w sali 28
  
na I piętrze:
język polski s.21 Danuta Jakubiec-Cioch, Agnieszka Ossowska, Grażyna Rawicka – Bilejczyk, Ewa Rozpłoch, Katarzyna Włodkowska
matematyka, fizyka
informatyka, EdB 
s.28 oraz s.27
Leszek Ćwikła, Borys Dzidziul, Alicja Kosińska, Sławomir Kozłowski, Beata Krzewińska (gabinet wicedyr. obok s.21), Andrzej Mejłun, Krystyna Oleksów, Małgorzata Piekarska
biologia
chemia
s.22
Maria Dembińska, Anna Hoffmann – Rothe, Sebastian Krajewski, Kamilla Skrobot, Sylwia Solak – Kujawska, Magdalena Zadrożna, Danuta Zaremba
geografia
PP
s.20
Eliza Miękczyńska, Jolanta Tancogne
język niemiecki
s.29
Aleksandra Gondek – Sujka, Magdalena Joppek, Jarosław Lemanowicz, Joanna Tomczewska (gabinet wicedyr. obok s.29)
historia, wos, plastyka, zaj. art.
biblioteka szkolna
Przemysław Hudyma, Krzysztof Jaros, Iwona Narożny, Justyna Szymańska
wychowanie fizyczne
pokój nauczycielski
Edward Klimiuk, Paweł Łojewski, Wiesława Małowicka, Grzegorz Witkowski, Renata Zahorska
Pedagog szkolny
gabinet pedagoga obok s.22
Magdalena Towalewska

na parterze:
Dyrektor

gabinet dyrektora

obok s.09

Marek Wasilewski
język angielski, francuski,    rosyjski s.18, 19 Justyna Bohatkiewicz, Monika Filoda, Marta Gabryś, Izabela Fonferek - Ławecka, Aleksandra Grzegorczyk, Joanna Jaruga, Julia Kamińska –Jachnik, Joanna Mockało, Małgorzata Ochodek, Magdalena Urban