21 maja 2026 r. (czwartek)
odbędą się zebrania wychowawców z rodzicami uczniów wszystkich klas
(informacje o zagrożeniach ocenami niedostatecznymi)
*godz. 16.30 – spotkanie z wychowawcami klas w salach
1b – p. Agnieszka Ossowska – sala 09 (parter)
1c – p. Wiesława Małowicka – sala 15 (parter)
1d – p. Ewelina Jończyk-Kulińska – sala 38 (II piętro)
1e – p. Krystyna Oleksów – sala 14 (parter)
2b – p. Ewa Rozpłoch – sala 19 (parter)
2c – p. Magdalena Towalewska – sala 22 (I piętro)
2e – p. Iwona Narożny – sala 18 (parter)
*godz. 17.30 – spotkanie z wychowawcami klas w salach
3a – p. Aleksandra Gondek-Sujka – sala 21 (I piętro)
3b – p. Małgorzata Piekarska – sala 33 (II piętro)
3c – p. Izabela Fonferek-Ławecka – sala 32 (II piętro)
3ch – p. Małgorzata Stankiewicz-Ochodek – sala 34 (II piętro)
3d – p. Karolina Pawłowska – świetlica (II piętro)
3e – p. Joanna Tomczewska – sala 10 (parter)
3f – p. Agnieszka Kempna – sala 37 (II piętro)
3g – w zast. p. Eliza Miękczyńska – sala 31 (II piętro)
*w innym terminie – spotkanie z wychowawcą
1a – 25.05 (poniedziałek) godz. 16.30 – p. Monika Filoda – sala 10 (parter)
*w godz. 17.00 – 18.15 konsultacje z nauczycielami w salach
na I piętrze: pokój nauczycielski, s.27, s.28, s.29, czytelnia, s.20




