Wystartował 🇩🇪Miejski projekt "Mein deutsches Lieblingswort"🇩🇪
 
⚫Projekt polega na nagraniu krótkiego filmiku, na którym uczeń przedstawia swoje ulubione, ciekawe niemieckie słowo. Uczeń powinien dokończyć zdanie „Mein deutsches Lieblingswort ist …”. Mile widziany jest zapis danego słowa.
 
🔴Nagrane filmiki należy przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30 września 2023r.
 
🟡W temacie wiadomości należy wpisać "Projekt mein deutsches Lieblingswort", podać ulubione słowo oraz podać imię, nazwisko i klasę. Wraz z filmikami proszę o dostarczenie do sali 5i zgody na publikowanie wizerunku (do pobrania również w sali 5i)
Więcej informacji w załączonym regulaminie.
 
Aleksandra Gondek-Sujka /nauczyciel j.niemieckiego/
......