💌 Cześć Nafciarze! Przychodzimy do was z ogłoszeniem dotyczącym walentynek oraz tłustego czwartku w naszej szkole. Z racji daty rozpoczęcia ferii pozwoliliśmy wspólnie celebrować oba święta w tym samym dniu i nazwać je jednym terminem jako "Tłuste Walentynki". Całe wydarzenie odbędzie się w 🌹08.02.
 
❤️ W tym dniu mile widziany jest kolor czerwony, różowy bądź walentynkowe akcesoria w waszych stylizacjach.
 
💌 Zostanie zorganizowana kawiarenka na pierwszym piętrze, gdzie będziecie mogli skosztować pysznych pączków bądź innych słodkości. Również w tym roku będziecie mogli zakupić ozdobne kartki walentynkowe, które idealnie posłużą jako prezent dla osoby, której chcecie sprawić przyjemność.
 
❤️ W tym roku mamy też coś nowego! A mianowicie czerwone piękne balony w kształcie serca z dedykacją dla waszej ulubionej osoby. Podobnie jak kartki będziecie mogli je również przekazać przez pocztę walentynkową.
 
💌 Wszystkie pieniądze zebrane w tym dniu są na rzecz dnia solidaryzowania się z chorymi dziećmi, którego data przypada 🌹9.02.
 
❤️ Ponad to abyśmy fajnie wspominali ostatni dzień przed feriami chcemy zachęcić wszystkich do wzięcia udziału w świętowaniu "Dnia Piżamy". Tego dnia warto zaopatrzyć się w wasz wygodny szlafrok bądź piżamę. Wszyscy przybrani są zwolnieni z niezapowiedzianych form sprawdzania wiedzy w dniu 9.02.
 
Ciepło zachęcamy do wspólnych aktywności! 💌
~ SU
......