🍀 Drodzy Maturzyści 🍀

Przed Wami ważne wybory - co dalej po ukończeniu liceum/technikum?
Zapraszam do korzystania z pomocy doradcy zawodowego w planowaniu dalszej ścieżki edukacyjno-zawodowej, związanej z wyborem kierunku studiów. A jeżeli nie studia - to co? Poszukajmy odpowiedzi.
Usługi te świadczone są stacjonarnie i bezpłatnie w Zespole Porani Psychologiczno-Pedagogicznych w Pile przy ul. Sikorskiego 19, (budynek Internatu Zespołu Szkół Ekonomicznych, wejście od ul. Sikorskiego)

Doradca zawodowy wykorzystuje profesjonalne narzędzia diagnostyczne: testy, kwestionariusze, ankiety, pomocne w podjęciu tak ważnej decyzji ale przede wszystkim rozmawia - słuchając i proponując różne rozwiązania.

Zadzwoń i umów się na spotkanie, wspólnie ustalimy termin.
Anna Oleszczyk
doradca zawodowy
ZPPP w Pile
tel. 694 449 054