Dnia 14.11.2020 r. wystartowała 20. edycja Szlachetnej Paczki. To jeden z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce. W tym roku Szlachetna Paczka pomoże także osobom, które dotknęła pandemia COVID-19. Najczęściej to grupy i tak już wykluczone społecznie i najmniej uprzywilejowane: osoby starsze, schorowane i z niepełnosprawnościami, rodziny ledwo wiążące koniec z końcem, wielodzietne.

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do dołączenia do akcji.

Zostańcie Wolontariuszami Paczki!

Dajcie szansę na zmianę w życiu potrzebującym rodzinom, seniorom czy niepełnosprawnym. Przywróćcie im godność i nadzieję. Dotrzyjcie z pomocą tam, gdzie jest najbardziej potrzebna. Liczy się naprawdę każde zgłoszenie – im więcej Wolontariuszy, tym większa liczba rodzin i dzieci, którym należy pomóc.

>Magdalena Towalewska<

formularz zgłoszeniowy