Zapraszamy do oglądania i podziwiana urzekających kadrów autorstwa uczennicy Agaty Jernaś z 2ag należącej do 
Trzcianeckiej Grupy Miłośników Fotografii "Migawka" 
przy BPiCK.
 
Agata jest laureatką licznych konkursów, zdobyła m.in.:
— I miejsce w XVIII edycji Konkursu „Miejsca-ludzie-zdarzenia” zorganizowanym przez Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Trzciance,
— III miejsce w IX Konkursie Fotograficznym im. Mariana Bakinowskiego „Między Drawą a Notecią” w Krzyżu Wielkopolskim,
— Wyróżnienie w Konkursie Fotograficznym „Tu mieszkam, tu fotografuję” zorganizowanym przez BPiCK w Trzciance i przez Trzcianecką Grupę Miłośników Fotografii.
 
Jej piękne fotografie prezentowane były na wielu wystawach: „Mieszkańcy”, „Kadry Migawki 2020”, „Lato 2020 oczami Agaty i Miłosza” oraz na wystawach pokonkursowych (XXIV i XXV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii „Portret” w Trzciance, X Konkursu Fotograficznego im. Mariana Bakinowskiego „Między Drawą a Notecią” w Krzyżu Wielkopolskim, XIX edycji Konkursu „Miejsca-ludzie-zdarzenia” zorganizowanego przez Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Trzciance).
 
Wszystkich uczniów, którzy mają jakiekolwiek hobby i chcieliby podzielić się tą informacją z innymi, zapraszamy do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Postaramy się w ciekawy sposób pokazać bogactwo Waszych zamiłowań i wypromować Was wśród uczniów naszej szkoły.
 
>Joanna Drabowicz<