Z cyklu "Pasje naszych czytelników" prezentujemy prace wszechstronnie utalentowanej Kingi Kłeczek z 2c, która jest laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Rysunkowego "Moje ulubione zwierzę" zorganizowanego przez Pracownię OKO w Krakowie.

Słowa, które Kinga kieruje do odbiorców Swoich prac:
Ludzie uważają często, iż oczy są zwierciadłem duszy... dla mnie natomiast to obraz nim jest. To klucz do serca artysty, z którego jeśli się potrafi można wiele wyczytać. Dlatego tymi kilkoma przedstawionymi tu pracami, chciałabym otworzyć wam wrota do mojego świata.
 
Wszystkich uczniów, którzy mają jakiekolwiek hobby (malują, rysują, kolekcjonują, piszą, tańczą, grają, śpiewają) i chcieliby podzielić się tą informacją z innymi, zapraszamy do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Postaramy się w ciekawy sposób pokazać bogactwo Waszych zamiłowań i wypromować Was wśród uczniów naszej szkoły.
 
>Joanna Drabowicz<