Z cyklu "Pasje naszych czytelników" zapraszamy na wędrówkę po polskich lasach i łąkach, w którą zabierze Was uczennica klasy 2e Julia Maślanka.
 
❗ Finalistka Ogólnopolskiego Konkurs Fotografii Przyrodniczej ,,Dzikie, piękne, polskie!" zorganizowanego na 25-lecie Związku Polskich Fotografów Przyrody,
❗ Laureatka Konkursu online "Zdjęcie miesiąca" zorganizowanego przez Związek Pracodawców Polskich Parków Narodowych.
 
Gratulujemy autorce wrażliwego i wnikliwego spojrzenia na otaczający nas świat!
 
👉 Wszystkich uczniów, którzy mają jakiekolwiek hobby (malują, rysują, kolekcjonują, piszą, tańczą, grają, śpiewają) i chcieliby podzielić się tą informacją z innymi, zapraszamy do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Postaramy się w ciekawy sposób pokazać bogactwo Waszych zamiłowań i wypromować Was wśród uczniów naszej szkoły.
 
>Joanna Drabowicz<