W dniach 22-24 czerwca br. odbyły się warsztaty dotyczące **SOFT SKILLS**, czyli kompetencji miękkich, tak bardzo potrzebnych w naszym życiu. To dzięki nim potrafimy rozwiązywać problemy, pracować w zespole, prezentować swoje stanowisko i tworzyć swój wizerunek.
 
✅Przez pierwsze dwa dni (22-23.06), mieliśmy przyjemność uczyć się pod okiem prof. dra hab. Adama Szymaniaka 👨‍🏫, który bliżej wyjaśnił nam, czym tak naprawdę są kompetencje miękkie i jak ich używać. Pracowaliśmy w licznej grupie i wykonywaliśmy zadania, które nie były łatwe i odkryły nasze słabsze strony, nad którymi musimy popracować. Uczyliśmy się także o 5 typach osobowości (energii), które przejawia każdy z nas.
 
✅W ostatnim dniu warsztatów (24.06) odwiedził nas prof. dr hab. Tomasz Brańka 👨‍🏫. Na Jego zajęciach można było wiele dowiedzieć się o tym, jak działa nasz mózg i jak wpływa na nasze myślenie. Jednym z głównych tematów spotkania była – kreatywność, która wprowadza różnorodny koloryt w nasze życie, ale w raz z wiekiem, niestety powoli zanika. Zostały również przygotowane dla nas łamigłówki umysłowe, dzięki którym mogliśmy zauważyć, że wyjście poza granice naszego umysłu jest możliwe. Jedną z nich można rozwiązać poniżej.
 
filmik, na czym polega gra i rozwiązanie >> https://youtu.be/5R-yThuKIK4 oraz elementy do wycięcia
 
‼ŻYCZYMY MIŁEJ ZABAWY‼
Podsumowując, wszyscy wiele nauczyliśmy się podczas tak wartościowych warsztatów i z utęsknieniem będziemy oczekiwać na kolejne:)
 
tekst: Nikola Rubik, 1c
zdjęcia: Julia Mendyk, 1c