Z cyklu 🎨 Pasje Naszych Czytelników 🎨 prezentujemy prace wyjątkowej osoby, o fotograficznym spojrzeniu i precyzyjnej kresce. Jej dzieła urzekają nieprzekłamaną rzeczywistością a ponadprzeciętna percepcja świata pozwala Jej budować obrazy tak rzeczywiste, jakby były prawdziwe.
😍 Przedstawiamy Wam 🧡 OTYLIĘ WIERZCHOWSKĄ 🧡 uczennicę klasy 1c medialnej i zapewniamy, że te piękne obrazy wcale nie są zdjęciami!
😍 Można je jeszcze zobaczyć, znajdują się na tablicy obok biblioteki szkolnej❗
 
😍 Wszystkich Uczniów, którzy mają jakiekolwiek hobby (malują, rysują, kolekcjonują, piszą, tańczą, grają, śpiewają) i chcieliby podzielić się tą informacją z innymi, zapraszamy do biblioteki lub kontaktu na e-maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Postaramy się w ciekawy sposób pokazać bogactwo Waszych zamiłowań i wypromować Was wśród uczniów naszej szkoły.
 
Joanna Drabowicz >nauczyciel bibliotekarz<