????Julka Workowska????, uczennica klasy medialnej - 3c była uczestniczką ????warsztatów filmowych MASTERCLASS - szkoła filmowania.

????Julia jako jedna z 30 osób z Polski, miała okazję uczestniczyć w miesiącach kwiecień -czerwiec, w weekendowych, cotygodniowych, inspirujących spotkaniach z ????Rafałem Listopadem, ????Simone Lipińską, ????Michałem Oleszczykiem, ????Alkiem Pietrzakiem, ????Andrzejem Wolfem i ????Mateuszem Damięckim.

????Uczennica miała również sposobność brać udział w profesjonalnej produkcji filmowej, uczyć się tajników operowania kamerą, rejestrowania dźwięku i obrazu, oraz montażu. Finalnym punktem zakończenia warsztatów było nakręcenie grupowo filmu krótkometrażowego, który niedługo będzie można zobaczyć na YouTube, oraz na profilu FILMFORUM.PL

Katarzyna Włodkowska
<nauczyciel edukacji medialnej>

#medialniwNafcie
#iloveNafta
#i❤Nafta