Milusińscy ze Starego 🦁ZOO🦊 w Poznaniu oraz tajemnice ludzkiego ciała, czyli wystawa 👃Body Worlds👂
 
🐊🐍Lekcją przyrodniczą w Starym ZOO w Poznaniu rozpoczęła klasa 💚3f💚 8 listopada wycieczkę do stolicy Wielkopolski. W ZOO klasa zwiedzała pawilon, gdzie można obejrzeć reprezentantów płazów i gadów. Pani przewodnik opowiadała o warunkach w jakich żyją w naturze oraz co zagraża zwierzętom najbardziej. Był też „akcent historyczny” – kajman o imieniu Ramzes. Piękna pogoda umożliwiła poznanie pozostałych mieszkańców ZOO.
 
👂👃Następnym punktem była wystawa Body Worlds, podczas której uczniowie poznali anatomię ludzkiego ciała. Pani przewodnik interesująco opowiadała o poszczególnych układach, sprawdzając wiedzę uczniów. Była to doskonała powtórka.
 
Opiekunowie: pani Danuta Zaremba, pani Iwona Narożny
......