🥰chwalimy się...
Nasza uczennica ❤Aleksandra Bystrzycka❤ z 1c, miała zaszczyt 14 listopada poprowadzić konsultacje wojewódzkie Rady Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej. Spotkanie odbyło się w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu pod patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Tematem przewodnim była "Szkoła XXI wieku".
 
🏫Naszą szkołę reprezentowali członkowie #samorząduczniowskiNafty 🧡Stasiu Tryjankowski🧡Hania Helak z 4c.
 
🏫Młodzież wymieniała się poglądami w temacie polskiego systemu oświaty, problemów z jakim się mierzy czy zmianami jakie są potrzebne z perspektywy młodego pokolenia. Został także podjęty temat telefonów w szkołach, zdrowia psychicznego uczniów oraz nowego przedmiotu jakim jest Biznes i Zarządzanie.
 
😊Obrady były bardzo gorące i burzliwe, jednak udało się wypracować wiele wniosków, które zostaną przekazane decydentom.
......