❤ZOSIA PIELACHA❤ z cyklu 📸Pasje Naszych Czytelników📸
 
😍Laureatka Nagrody Głównej w Ogólnopolskim Konkursie "Autoportret z historią" zorganizowanym przez Muzeum Podlaskie w Białymstoku.
 
😍Kreatorka przestrzeni szkolnej jako Przewodnicząca #samorząduczniowskiNafty. Wyjątkowa osoba, inteligentna, twórcza, wrażliwa, zawsze uśmiechnięta.
 
😍Jej monochromatyczne fotografie rozbudzają w odbiorcy wyobraźnię, pozwalają mu zabarwić świat własnymi kolorami. Zosia inspiracje znajduje w sztuce oraz otaczającej ją rzeczywistości. W muzeach, parkach szuka miejsca gdzie może schować się i cichutko utrwalać w kadrze niezapomniane chwile.
 
😍Wszystkich Uczniów, którzy mają jakiekolwiek hobby (malują, rysują, kolekcjonują, piszą, tańczą, grają, śpiewają) i chcieliby podzielić się tą informacją z innymi, zapraszamy do biblioteki lub kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Postaramy się w ciekawy sposób pokazać bogactwo Waszych zamiłowań i wypromować Was wśród uczniów naszej szkoły.
 
😍Więcej o pasjach naszych uczniów na www Pasje Naszych Czytelników
 
Joanna Drabowicz <nauczyciel bibliotekarz>
------