Dzień Dziecka w internacie!

1 czerwca 2026 roku w naszym internacie świętowałyśmy Dzień Dziecka w nietypowy, a zarazem wyjątkowo radosny sposób. Choć nasze wychowanki są już w szkole średniej, wspólnie upiekłyśmy gofry z bitą śmietaną i truskawkami. Każda z dziewczyn miała szansę wziąć udział, a wspólne pieczenie stworzyło niesamowitą atmosferę integracji i radości. To był dzień pełen uśmiechu, wspólnoty i smaków lata.

Beata Mesek, wychowawca w internacie