Młodzież wraz z opiekunem M. Kocińskim wzięła udział w Pikniku organizowanym przez Pilskie Hospicjum.
Okazja na integrację międzypokoleniową, budowanie postaw empatii i wrażliwości społecznej.
Dziękujemy za zaproszenie :)
Mateusz Kociński, wychowawca w internacie
......




