W styczniu uczniowie klas pierwszych i drugich uczestniczyli w twórczej sesjifotograficznej promującej nowości wydawnicze zakupione do biblioteki szkolnej. Wszyscy uczestnicy uruchomili swoją wyobraźnię, intelekt i poczuli się jak prawdziwe gwiazdy modelingu, bawiąc się przy tym wyśmienicie.

 

W sesji udział wzięli:

Klasa 2c

Sandra Kowalska, Julia Martenka, Wiktor Lisiecki, Kacper Podgajny,

Klasa 1cg

Dziura Klaudia, Humińska Natalia, Nawrocki Hubert, Ogrodnik Marcelina, Szwemin Dominika, Witek Monika.

Foto:

Julia Martenka 2c

Marta Witek 1cg

Marcelina Ogrodnik 1cg


Sponsorem nowości wydawniczych jest Rada Rodziców czyli Wasi Rodzice.

Serdecznie dziękujemy


Wszystkie książki można rezerwować w systemie online po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje konto (e-mail i hasło takie jak do e-dziennika)

https://m000049.molnet.mol.pl/

JD


Uczennice klasy 1cg Kinga Śmiechowska, Wiktoria Ciszewska, Julia Golla, Jolanta Gardecka zorganizowały w styczniu Kiermasz Książki Używanej. Dochód ze sprzedanych książek przeznaczony został dla najbardziej potrzebującego ucznia w naszej szkole.
 
JD
 

WOLONTARIUSZE!!!

W związku z organizowaną przez Towarzystwo Pomocy Chorym zbiórką publiczną na rzez wyposażenia pierwszego pilskiego Hospicjum stacjonarnego proszę zainteresowanych wolontariuszy o pomoc w dniu 15.02. i 16.02.2020 w godzinach:  sobota 18,30 oraz niedziela: 7,30; 9,00; 18,30. Kwesta odbędzie się pod kościołem Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Stanisława Kostki w Pile.

Szczegóły informacji w gabinecie pedagoga. 

Chęć uczestniczenia w kweście należy zgłosić do 15.02.2020 do godziny 10,00.

Zapraszam

MT

 

9. stycznia 2020 r. wychowankowie grupy I - III pod opieką wychowawcy Beaty Mesek przystąpili do wyrabiania drożdżowego ciasta na faworki. Wszyscy aktywnie uczestniczyli w kolejnych etapach przygotowania chruścików - takich, jak: wyrabianie, wałkowanie, wycinanie. Najwięcej przyjemności sprawiła młodzieży degustacja słodkich smakołyków. Upieczone i posypane cukrem pudrem smakowały wyśmienicie.

Serdeczne zapraszam chętne osoby na następne zajęcia kulinarne.
 
BM
 
 

Hey Kochani!

Nasz absolwent Szymon wraz ze swoją Rodziną potrzebują POMOCY!

Szymon ukończył naszą Szkołę 10 lat temu. Świetny gość, tak go opisują koleżanki i koledzy z klasy i z Nafty! Wesoły i bardzo przyjacielski człowiek, niestety jego i jego rodzinę życie nie oszczędza. Po dziecięcym porażeniu mózgowym porusza się za pomocą wózka i kul, w różnych sytuacjach życiowych uzależniony jest od pomocy rodziny. Pamiętamy, jak przywozili Szymona na lekcje, jak pomagali mu w każdej chwili, jak go wspierali.

Pomóżmy w rehabilitacji obu Szymona i jego taty!

Wspólnymi siłami możemy zdziałać bardzo dużo i wysłać ich na "przymusowe" rehabilitacyjne wakacje! Każdy dzień profesjonalnych ćwiczeń to wiara w lepsze, sprawniejsze jutro

https://zrzutka.pl/cs5wyk