W dniach 10-18.12.2020 r. w ramach cyklu imprez świątecznych odbył się Gwiazdkowy Turniej Tenisa Stołowego o tytuł mistrza internatu w kategorii dziewcząt i chłopców. W Turnieju uczestniczyła młodzież Szkoły Mistrzostwa Sportowego. W rozgrywkach wzięło udział 17 osób (7 dziewcząt i 10 chłopców). Turniej odbył się według schematu pucharowego, po trzy sety lub do dwóch wygranych. Mecze sędziowali wychowawcy organizatorzy: Marek Świeszkowski, Edward Wodyk, Beata Mesek.
Zwycięzcami Turnieju zostali:
Kategoria dziewcząt:
I miejsce Anastazja Zadroga 
Kategoria chłopców:
I miejsce Jakub Bukowski  
Wychowawca Marek Świeszkowski i Karol Wawrzyniak - kierownik Internatu gratulując zwycięzcom turnieju w kategorii dziewcząt i chłopców wręczył statuetki, a wszystkim uczestnikom słodkie upominki.
Serdecznie dziękujemy wszystkim wychowankom za udział w Gwiazdkowym Turnieju Tenisa Stołowego.
 
>Beata Mesek<
>Marek Świeszkowski<
>Edward Wodyk<