Zapraszamy do udziału w KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

🇵🇱🇵🇱 Powstanie Wielkopolskie 1918/1919 w moim obiektywie 🇵🇱🇵🇱

organizowanym przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty oraz IPN w Poznaniu

Konkurs składa się z dwóch stopni.
Pierwszy stopień odbywa się w szkole uczestnika. Drugi stopień odbywa się w miejscu wyznaczonym przez koordynatora konkursu. Szkolna komisja dokonuje wyboru maksymalnie pięciu prac.
Jeden uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę konkursową.
 
Wymagania konkursowe:
Uczestnik konkursu wykonuje pracę konkursową składającą się z dwóch części:

📸📷 Część fotograficzna:

uczestnik ma za zadanie wykonać zdjęcie miejsca związanego z Powstaniem Wielkopolskim. Zdjęcie w formacie JPEG, minimalna rozdzielczość 1795 x 1205 pikseli, proporcje 3:2. Nazwa pliku to imię i nazwisko autora (imię_nazwisko),

✍✍ Część opisowa:

plik tekstowy z krótkim opisem miejsca, rysem historycznym oraz szczegółową lokalizacją miejsca (rejon, gmina, nazwa miasta, wsi i/lub ulicy, charakterystyczny punkt odniesienia celem identyfikacji). W przypadku wykorzystania w pracy fragmentów materiałów źródłowych należy wskazać pełną bibliografię. Liczba znaków ze spacjami nie powinna przekroczyć 1000, czcionka Times New Roman o wielkości 12 z odstępem między wierszami o wartości 1,5 cm z marginesami o szerokości 2,5 cm. Nazwa pliku to imię i nazwisko autora (imię_nazwisko), format PDF.

📢📢 UWAGA!
Przygotowaną pracę uczestnik przesyła w terminie do 29 listopada elektronicznie na adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kartę zgłoszenia uczestnictwa (załącznik 1) w Konkursie Fotograficznym „Powstanie Wielkopolskie 1918/1919 w moim obiektywie” oraz oświadczenia (załączniki 2 i 3) przekazuje szkolnej komisji konkursowej.
Szkolna komisja konkursowa: Joanna Drabowicz, Przemysław Hudyma, Krzysztof Jaros, Iwona Narożny.
 
Poniżej link do szczegółowego regulaminu konkursu oraz wymagane załączniki.
 
Iwona Narożny
>nauczyciel historii<