Z przyjemnością możemy poinformować, że po czerwcowych zmaganiach z 🇬🇧egzaminami Cambridge🇬🇧, do których nasi uczniowie przystąpili dzięki współpracy z English Club Poznań - Centrum Egzaminacyjne British Council możemy się pochwalić zdanymi certyfikatami na poziomach B2 i C1.
 
Choć egzamin nie był łatwy, wszyscy popisali się na nim swoimi umiejętnościami i zdobyli kwalifikacje językowe rozpoznawane międzynarodowo.
 
🎉Gratulujemy im serdecznie i życzmy dalszych sukcesów!
 
Zapraszamy też na testy sprawdzające wasz poziom językowy we wtorek 12 września o 14.25 w sali 29 lub w środę 13 września o 14.25 w sali 37. Każda osoba, która chce przystąpić do certyfikatu w najbliższych latach może sprawdzić swoje siły i przygotowywać się w naszej szkole.
 
📅Zajęcia przygotowujące do certyfikatów będą prowadzone we wtorki i środy o 14.25.
 
Zapraszamy serdecznie
Monika Filoda, Marta Gabryś <nauczyciele j.angielskiego>