🥰chwalimy się...
🎥Z dumą i przyjemnością ogłaszamy, że ❤HANIA HELAK uzyskała tytuł laureatki IX Olimpiady Wiedzy o Mediach, w której zajęła II MIEJSCE🏆!

🎥Na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu odbył się finał okręgowy IX edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach. Zakwalifikowani do finału uczniowie wielkopolskich szkół ponadpodstawowych rozwiązywali test z wiedzy o mediach. Jego celem było wyłonienie uczniów, którzy w marcu 2023 roku będą reprezentować okręg wielkopolski w ogólnopolskim finale Olimpiady Wiedzy o Mediach w Warszawie.

🎥W tym roku patronat honorowy nad olimpiadą objął Minister Edukacji i Nauki oraz Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Patronem merytorycznym przedsięwzięcia jest Polskie Towarzystwo Komunikacji Społecznej.
 
Katarzyna Włodkowska <nauczyciel edukacji medialnej>