📣Wystartowała Pilska Akademia Umiejętności!
 
Zespół naszych uczniów w składzie:
💚Kinga Kaczmarzewska
💚Otylia Wierzchowska
💚Bartek Idzikowski
💚Igor Lajter
💚Antoni Naranowicz
będą rywalizować z innymi uczniami z pilskich szkołami o 💲pierwszą wypłatę💲 a także współpracować z pilskimi przedsiębiorcami, którzy podzielą się wiedzą i doświadczeniem w zakresie prowadzenia firmy oraz działań marketingowych.
 
🐕🐕‍🦺W wyniku losowania podczas Gali nasi uczniowie stworzą zespół z Pilskim Schroniskiem dla Zwierząt.
 
👩‍💼👨‍💼Po oficjalnej inauguracji odbyły się także zajęcia warsztatowe z młodzieżą i przedsiębiorcami biorącymi udział w Pilskiej Akademii Umiejętności. Warsztaty pozwoliły poznać bliżej się zespołom, co niewątpliwe przyczyni się do efektywnej współpracy w ramach projektu🤝
 
📣Finał Pilskiej Akademii Umiejętności obędzie się w maju.
Życzymy powodzenia❗️
 
Jolanta Tancogne <nauczyciel podstaw przedsiębiorczości>
......