🎨Dziesięć dziewczyn w nagrodę z BWA w Poznaniu🎨

🤩Tegoroczne zdobywczynie 🏆2. miejsca w Powiatowym Turnieju Wiedzy o Sztukach Plastycznych 25 kwietnia br. "odebrały" swoją nagrodę - 🚍wyjazd na spektakl "Wesele" Wyspiańskiego w reżyserii Mikołaja Grabowskiego w Teatrze Nowym w Poznaniu.

🎨Wybór spektaklu był w oczywisty sposób powiązanym z maturą z języka polskiego, zwłaszcza dla maturzystek. W trakcie wyjazdu udało się pogodzić potrzebne z przyjemnym. Zwyciężczynie i ich koleżanki przed spektaklem obejrzały ekspozycję Muzeum Narodowego w Poznaniu oraz Muzeum Poznańskiego Czerwca 1956. Jak widać na zdjęciach sztuka fascynuje i inspiruje nasze dziewczyny.

🎨Po muzealnym maratonie wszystkim smakowały specjały kuchni gruzińskiej przy bardzo rozkopanym 😀 Starym Rynku. Wszystkie uczestniczki wróciły zadowolone, pełne wrażeń i rozśpiewane przez całą drogę powrotną.

Justyna Szymańska <nauczyciel edukacji artystycznej>
......
#sztukawNafcie #iloveNafta #i❤Nafta