jesteśmy dumni...🥰
15 marca w naszej szkole odbył się szkolny etap 💂‍♂️Międzynarodowego Konkursu Krasomówczego-International Public Speaking Competition💂‍♂️ organizowanego przez English Speaking Union.
 
💂‍♂️Nasi uczniowie zaskoczyli nas swoją kreatywnością i umiejętnościami prezentując swoje wystąpienia w języku angielskim przygotowane zgodnie z tegorocznym tematem przewodnim: „There is nothing either good or bad but thinking makes it so”.
 
Najlepsza trójka:
❤Sandra Brauer 4c
❤Magdalena Nowak 2g
💙Kacper Artymowicz 2b
przeszła do kolejnego, regionalnego etapu konkursu, który odbył się 18 marca.
 
💂‍♂️Konkurując z uczestnikami ze szkół regionu wszystkim udało się zakwalifikować do kolejnego, ogólnopolskiego etapu, który już w tę sobotę 23 marca w Gdańsku. Trzymajcie kciuki za Sandrę, Magdę i Kacpra!
 
Malgorzata Ochodek, Joanna Mockało /nauczyciele j.angielskiego/
......