chwalimy się...🥰
 
🎥Interdyscyplinarna olimpiada szkolna z zakresu wiedzy o mediach i dziennikarstwie dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Organizowana od roku szkolnego 2014/2015 przez Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytet Warszawski , we współpracy z innymi szkołami wyższymi. Interdyscyplinarna Olimpiada Wiedzy o Mediach to wspólna inicjatywa kilkunastu ośrodków uniwersyteckich kształcących w zakresie dziennikarstwa i komunikacji społecznej
 
❤𝓙𝓾𝓵𝓲𝓪 𝓣𝓱𝓸𝓶𝓪𝓼❤, uczennica ll klasy medialnej uzyskała zaszczytny tytuł 🏆laureatki X Olimpiady Wiedzy o Mediach. Julia konkurowała z 2048 uczestnikami I etapu, przeszła kolejne etapy konkursu, by znaleźć się w gronie 35 laureatów Olimpiady. Julia wygrała indeksy na 12 najlepszych uczelni w kraju.
Gratulujemy pasji i pracowitości!
 
Katarzyna Włodkowska /nauczyciel edukacji medialnej/
......