chwalimy się...🥰
 
🐼💗23 maja, grupa uczennic z klasy 2c, tworząca projekt Na Logikę w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii, pojechała na Wielki Finał Zwolnionych z Teorii do Warszawy, który podsumował prowadzone przez nie działania. Olimpiady Zwolnieni z Teorii, która ma na celu rozwój praktycznych umiejętności z zakresu zarządzania projektami u młodych ludzi oraz zainspirowanie do aktywności społecznej.
 
🐼💗Uczennice w ramach projektu, prowadziły wiele działań, które rozpoczęły się już w grudniu - wymyślenie nazwy, opracowanie przez Panią 👩‍🏫Joanną Redzimską loga, i nadrukowanie go na koszulki przez firmę Studio K2, udział w sesji zdjęciowej, wykonanej przez Panią 👩‍🏫Tetianę Seniuk - Fotowarsztat Tetiany Seniuk oraz poszukiwanie partnerów i sponsorów.
 
🐼💗Dostępny jest również podcast "Posłuchaj Logiki", w którym trzy prowadzące - Aleksandra Bystrzycka, Martyna Szpot i Zuzanna Kowalska - rozmawiają z inspirującymi osobami, by pomóc Naszym Słuchaczom w radzeniu sobie ze stresem przy wystąpieniach publicznych, znalezieniu motywacji do nauki, jak ją zaplanować, by była efektywna oraz wiele więcej.
 
🐼💗Poza działalnością w internecie, uczą uczenia się także stacjonarnie. Wystąpiły na konferencji "Zrozumieć i polubić siebie" organizowanej przez Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi, filia w Trzciance. Zarówno tam, jak i w "Magazynie Reporterów Radia Eska" opowiedziały o projekcie i jego idei
Działania projektu nie są skierowane wyłącznie do młodzieży, każda osoba może znaleźć coś wartościowego i przydatnego.
 
Jesteśmy dumne, że siedem dziewczyn z drugiej klasy liceum -
💗Julia Thomas,
💗Iga Barańska,
💗Wiktoria Seniuk,
💗Alicja Krawczyk,
💗Aleksandra Bystrzycka,
💗Martyna Szpot,
💗Zuzanna Kowalska -
we współpracy z Nadnoteckim Instytutem Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Pile zorganizowały konferencję naukową dla blisko 200 osób. Wydarzenie podsumowujące Nasze działania związane z Olimpiadą łączyło się z warsztatami dla Uczestników i Uczestniczek.
 
opiekun Katarzyna Włodkowska /nauczyciel edukacji medialnej/
......