Z wielką radością informujemy, że uczniowie klasy drugiej o profilu matematyczno-chemicznym: Szymon Greliński i Dominik Demski zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. Ignacego Łukasiewicza. Szymon i Dominik zdobyli indeksy na studia na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, kierunek Technologia Chemiczna. Serdecznie gratulujemy pasji, zaangażowania i ogromnej wiedzy, tym bardziej że była to rywalizacja z uczniami z trzecich i czwartych klas.
Życzymy dalszych tak wspaniałych sukcesów.
Anna Hoffmann-Rothe, nauczyciel chemii




