W dniach 21.05.2026-08.06.2026 r. w internacie  odbył się Turniej Warcabowy Dziewcząt. Zawodniczki rozegrały kilka rund, które wyłoniły najlepsze zawodniczki:
 
Wyniki turnieju:
I miejsce  Szturmińska Zuzanna 
II miejsce Duszkiewicz Paulina 
III miejsce Oleksiak Aleksandra 
Gratulujemy zwyciężczyniom sportowej rywalizacji i zaangażowania.
 
Beata Mesek, wychowawca w internacie
......