Konkursy i turnieje
Jesteśmy w finale Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego
- Szczegóły
Serdecznie gratulujemy 💙Wojciechowi Radka oraz 💙Szymonowi Grelińskiemu, uczniom klasy pierwszej o profilu matematyczno-chemicznym. Uczniowie Ci zakwalifikowali się do finału Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. Ignacego Łukasiewicza.
💪Z całej Polski wyłoniono zaledwie 33 najzdolniejszych uczniów. Życzymy dalszych sukcesów.
opiekun Anna Hoffmann-Rothe, nauczycielka chemii
......
Jesteśmy w etapie centralnym Olimpiady Ochrony Środowiska i Chemii...
- Szczegóły
Serdecznie gratulujemy 🧡Julianowi Lewandowskiemu🧡, uczniowi klasy trzeciej o profilu biologiczno- chemicznym, który zakwalifikował się do etapu centralnego Olimpiady Ochrony Środowiska i Chemii Zrównoważonego Rozwoju.
Olimpiada ta została wpisana w terminarz olimpiad Ministerstwa Edukacji i Nauki. Julian 21 i 22 marca przystąpi do 2-dniowych zmagań z wiedzy chemicznej, analitycznej oraz laboratoryjnej.
Wielkie gratulacje.
opiekun Anna Hoffmann-Rothe, nauczycielka chemii
......
Jesteśmy w 2. etapie Ogólnopolskiego Konkursu Biologiczno-Chemicznego
- Szczegóły
gratulujemy... 
Miło nam poinformować, że uczennica klasy trzeciej
Natalia Piosik
przeszła do II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Biologiczno-Chemicznego dla uczniów szkół ponadpodstawowych "BIOLIMPIADA 2025: WITAMINOWYZAWRÓTGŁOWY".
Konkurs jest organizowany przez Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Celem konkursu jest rozwój i upowszechnianie wiedzy z zakresu chemii i biologii wśród uczniów szkół ponadpodstawowych.
Serdecznie gratulujemy!
Anna Hoffmann-Rothe, nauczycielka chemii
Danuta Zaremba, nauczycielka biologii
......
Finalistki Ogólnopolskiego Konkursu "Obiektyw Obywatelski"
- Szczegóły
Z ogromną dumą i radością informujemy, że nasze utalentowane uczennice z 3c:
Iga Barańska
Zuzanna Kowalska
Alicja Krawczyk
Oliwia Ościk
Martyna Szpot
zostały Finalistkami prestiżowego Ogólnopolskiego Konkursu "Obiektyw Obywatelski", organizowanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej. Celem tego wyjątkowego konkursu było promowanie refleksji nad kluczowymi wartościami konstytucyjnymi, takimi jak godność człowieka, wolność, równe traktowanie i solidarność.
Nasze uczennice stworzyły inspirujący, jednominutowy film "Solidarny Rap" – dynamiczne, nowoczesne dzieło, które poprzez rytm i słowa wprowadza widza w świat solidarności. Treść filmu podkreśliła ideę wspólnoty, odpowiedzialności i historii, przypominając, że Rzeczpospolita Polska to dobro wspólne wszystkich obywateli.
17 grudnia, podczas gali finałowej w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie, dziewczęta wraz z opiekunką Iwoną Narożny zostały uhonorowane przez Barbarę Nowacką, Minister Edukacji oraz Adama Bodnara, Ministra Sprawiedliwości.
Po gali Finalistki odwiedziły Łazienki Królewskie oraz Muzeum Sztuki Nowoczesnej, co było doskonałym artystycznym zwieńczeniem tego pełnego emocji dnia.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na drodze artystycznej oraz obywatelskiej!🌹🎀
Iwona Narożny, nauczyciel historii
Joanna Drabowicz, nauczyciel bibliotekarz
......
Podsumowanie projektu "Wyposażenie ekopracowni..."
- Szczegóły
Z radością informujemy, że ukończyliśmy projekt
Wyposażenie ekopracowni edukacyjnej o tematyce przyrodniczej w sprzęt i odczynniki do badań środowiskowych w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Pile
realizowany przez Beneficjenta: Powiat Pilski, w ramach dofinansowania pozyskanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w formie dotacji, w kwocie
49999,00 zł.
Anna Hoffmann-Rothe, nauczyciel chemii
......
Jesteśmy w II etapie XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Chemicznej o Diamentowy Indeks AGH
- Szczegóły
Z przyjemnością informujemy, że uczniowie:
💗Miriam Skowyra
💗Nela Kurczewska
💗Zofia Berndt
💗Pola Suder
💗Jan Zgorzały
Dostali się do II etapu XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Chemicznej o Diamentowy Indeks AGH.
Serdecznie gratulujemy
Anna Hoffmann-Rothe, nauczyciel chemii
......
Jesteśmy w 2. etapie konkursu Obiektyw Obywatelski
- Szczegóły
Drodzy Rodzice, Uczniowie, Absolwenci oraz Przyjaciele Szkoły
Pomóżcie nam zdobyć pracownię multimedialną! Wystarczy jedno kliknięcie w ikonkę "Lubię to" na YouTube, aby pomóc naszej szkole wygrać! 
Nasz film "Solidarny Rap" stworzony przez uczennice 3c:
Barańską Igę,
Kowalską Zuzannę,
Krawczyk Alicję,
Ościk Oliwię,
Szpot Martynę przeszedł do 2. etapu w konkursie ogólnopolskim "Obiektyw Obywatelski" zorganizowanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej i teraz wszystko zależy od Was.
Aby zwyciężyć, potrzebujemy
Waszego wsparcia
. Wygrywa film z największą liczbą polubień na YouTube.
Wystarczy:
Każda łapka w górę to krok bliżej do zwycięstwa. 
Olimpiada Przedsiębiorczości 2024
- Szczegóły
W dniu 18.12.2024 odbył się szkolny etap XX Olimpiada Przedsiębiorczości 2024.
Łukasz Kuliński, nauczyciel biznesu i zarządzania
......
W II etapie Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego
- Szczegóły
chwalimy się...🥰
Miło jest nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły dostali się do drugiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Im. Profesora Antoniego Swinarskiego.
💙Kacper Kijek
💜Hanna Pilarska
💜Weronika Kolasa
💙Kewin Mrowca
💜Helena Nowaczyk
💙Igor Gurda
💙Jakub Kujawa
💜Nela Kurczewska
💙Szymon Greliński
💙Dominik Demski
💙Krystian Prokopowicz
💜Blanka Cieślik
💜Wiktoria Lorek
Konkurs jest organizowany przez Wydział Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Serdecznie gratulujemy
Anna Hoffmann-Rothe, nauczyciel chemii
......
Zawody o Puchar Rektora ANS w Pile
- Szczegóły
chwalimy się....
3 grudnia została rozegrana kolejna edycja zawodów o Puchar Rektora ANS w Pile na ergometrach wioślarskich.
Rywalizacja prowadzona była na dystansie 500m w kategorii chłopców, dziewcząt oraz drużyno.
Wśród chłopców,
Fabian Pasierbski uplasował się na drugim miejscu, a
Piotr Lipski na czwartym.
Na pierwszym stopniu podium stanęła
Iga Smoleń a srebro wywalczyła
Zuzanna Ślusarska.
Również drużynowo zajęliśmy pierwsze miejsce oprócz w/w punktowali:
Martyna Grabowska,
Marta Pietrzak,
Joanna Banasińska,
Jakub Seweryn,
Tomasz Fręśko,
Hubert Justynowicz,
Aleksander Kuzia,
Mikołaj Płachta.
Gratulujemy osiągniętego sukcesu.
Edward Klimiuk, nauczyciel wychowania fizycznego
......
1. miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce
- Szczegóły
gratulujemy sukcesu...
Dnia 27.11.2024 dziewczęta z naszej szkoły zdobyły PIERWSZE miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce. Naftę reprezentowały:
Nasze zawodniczki zmierzyły się z ZSE, ZSG, ILO i CK Nauka. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Natalia Żentkowska, nauczycielka wychowania fizycznego
......




